Sürdürülebilir Lojistik - CEA SAFİR GLOBAL KARGO A.Ş.
761
page-template-default,page,page-id-761,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-14.3,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Sürdürülebilir Lojistik

Safir Logistics olarak, tüm canlıların yaşam alanlarını korumak ve yaşam kalitesinin sürekliliğini sağlama adına sorumluluk duygusuyla hareket ediyoruz.

 

Lojistik sektörünün çevreye verdiği zararın farkında olarak, sürdürülebilirlik kavramına önem veriyoruz. Bu zararı en aza indirmek adına gerekli sorumlulukları yerine getiriyoruz.

 

Safir Logistics olarak, çıktığımız yolda her zaman çevre bilincini gözetiyoruz.

Global anlamda konvansiyonel taşıma araçlarıyla gerçekleştirilen lojistik faaliyetleri, çevreye her geçen yıl daha fazla zarar vermektedir. Özellikle karayolu taşımacılığının neden olduğu karbon salınımı yaşam kalitemizi de olumsuz olarak etkilemektedir. Bu etkileri tamamen geçirmek mümkün olmasa da, yeni teknolojiler sayesinde minimum seviyeye indirmek mümkündür. Lojistik sektörü, ülkelerin ekonomik yapılarında önemli bir konuma ve katkıya sahiptir. Bu katkının sürdürülebilir olması adına, tüm lojistik işlevlerin sorunsuz bir şekilde çalışması gereklidir.

Karbon Ayak İzimizi Azaltıyoruz!

Safir Logistics olarak, tüm canlıların yaşam alanlarını korumak ve yaşam kalitesinin sürekliliğini sağlama adına sorumluluk duygusuyla hareket ediyoruz. Lojistik sektörünün çevreye verdiği zararın farkında olarak, sürdürülebilirlik kavramına önem veriyoruz. Bu zararı en aza indirmek adına gerekli sorumlulukları yerine getiriyoruz.

Filomuzdaki Euro 5 ve Euro 6 özellikli motorlara sahip araçlarımız sayesinde, çevresel zararı en aza indiriyoruz. Özellikle kombine taşımacılık ve intermodal çözümlerimiz ile birlikte karayolu kullanımını azaltabiliyoruz. Tüm operasyonlarımızda karbon salınımı etkimizi asgari düzeye indirmek amacıyla çalışmalar yürütüyoruz.

Safir Logistics olarak, çıktığımız yolda her zaman çevre bilincini gözetiyoruz.