Parsiyel Taşımacılık Nedir? - CEA SAFİR GLOBAL KARGO A.Ş.
825
page-template-default,page,page-id-825,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-14.3,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Parsiyel Taşımacılık Nedir?

Parsiyel Taşımacılık

Parsiyel taşımacılık, herhangi bir ürünün veya malın tümüyle değil, parça olarak taşınması anlamına gelmektedir. Parsiyel taşımacılıkta genel olarak aynı yol üzerinde birden fazla müşteri yükünün taşınabilmesi mümkündür.

 

Maliyet olarak bakıldığında diğer taşıma türlerine göre oldukça avantajlıdır. Özellikle komple araç kiralama yerine, yükler aynı araca yüklenebilir. Böylece düşük yoğunluktaki yükler için büyük araç maliyetlerinden tasarruf elde etmek mümkün hale gelir. Parsiyel taşımacılığın maliyet hesaplamalarında ise genel olarak taşınması gereken yükün ölçüsü, adeti ve tonajı gibi etkenler öne çıkmaktadır.

 

Lojistik faaliyetler şirketler için önemli bir gider kalemidir. Bu nedenle parsiyel taşımacılık parça yükü olan firmalar için oldukça avantaj sağlamaktadır. Özellikle düşük tonaj ve hacimdeki yükler bazı durumlarda yüksek maliyetler oluşturabilmektedir. Müşterilerimize sunduğumuz parsiyel taşımacılık çözümlerimiz sayesinde Türkiye ile Avrupa ülkeleri arasında hızlı, güvenli ve ekonomik taşımalar gerçekleştiriyoruz.

 

Kaliteli servis hizmetimiz sayesinde tekstil, endüstriyel ürünler, otomotiv ve sanayi yüklerini kapıdan kapıya taşıyabiliyoruz.

Safir Logistics olarak, parsiyel taşımacılık türünde kaliteli ve güvenilir bir hizmet anlayışıyla çalışıyoruz. Karayolu, Denizyolu, Demiryolu ve Havayolu gibi tüm taşıma modlarında parçalı yüklerinizi taşıyabiliyoruz. Yüklerinizi karayolunda araçlar ile denizyolu ve demiryolunda ise konteynerler ile taşıyoruz.

 

Parsiyel taşımacılıkta yüklerinizin araca yükleniş ve indiriliş süreçlerini dikkatli bir şekilde takip ediyoruz. Böylece oluşabilecek maddi zararları ve riskleri önlemiş oluyoruz. Küçük boyuttaki yük, eşya veya hammadde yüklerinizi transit sürelere bağlı kalarak kapıdan kapıya teslim ediyoruz.

 

Taşıma operasyonlarımızda gösterdiğimiz özen sayesinde günümüzde birçok firmanın ilk tercihi olmanın gururunu yaşıyoruz. Parça yükleriniz ile ilgili bizimle iletişime geçerek, uygun fiyat avantajlarından faydalanabilirsiniz.